Jesienne targi w Wadowicach i Gliwicach

21/08/2017


TARGI DOM I OTOCZENIE - WADOWICE
 
Targi w Wadowicach sięgają swoją tradycja do 1993r. Jest to impreza o charakterze lokalnym. Ze względu na dynamiczny rozwój Powiatu Wadowickiego cieszy się nie słabnącą popularnością.
 
Mieszkańcy mają możliwość zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w budownictwie, zasięgnąć porady fachowej, porównać ceny. Ponieważ targi mają swoją edycję jesienią, szczególnie szeroko prezentuje się branża instalacyjna. A ponadto deweloperzy, firmy oferujące budowę ” pod klucz”. Targom towarzyszą konkursy, oraz Klub Małego Inżyniera dla dzieci.
 
W tym roku hasło przewodnie to „Czyste powietrze dla Wadowic”. Idąc śladem uchwały Sejmiku Małopolskiego Gmina Wadowice stawia na ekologię. Ważna jest również edukacja i umożliwienia mieszkańcom skorzystania z dofinansowania przy wymianie kotłów, modernizacji, czy też montażu pomp ciepła. Dzięki targom będzie to możliwe. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, 02 i 03.09 od 10.00 do 17.00, Hala Sportowa, Wadowice, ul. Sienkiewicza 9. Targi Dom i Otoczenie. A jedną z atrakcji będzie również Autobus Energetyczny.
 
Zapraszamy


TARGI EXPOBUD - GLIWICE
 
Targi w Gliwicach odbędą się po raz 13,w terminie 09-10.09, na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska 28.Impreza nosi tytuł EXPOBUD, główne branże to :budownictwo, instalacje, wnętrza. Targom towarzyszy kiermasz roślin. W tym roku, ze względu na rosnące potrzeby walki z niską emisją, tematem przewodnim jest ” Czyste powietrze dla Gliwic”. Na terenie zewnętrznym i w środku kilkanaście firm z branży instalacyjnej zaprezentuje najnowsze rozwiązania zarówno wśród kotłów, paliw, jak wszelkich rozwiązań ekologicznych przy wykorzystaniu energii z naturalnych źródeł.
 
Ponadto KAPE przyjedzie Autobusem Energetycznym ,w którym osoby zainteresowane będą mogły poznać w sposób ciekawy i przy udziale fachowców, najnowsze sposoby walki o czysty klimat. Tylko dwa dni od 10.00 do 17.00 zapraszamy do Gliwic. Dzieci w Klubie Kreatywnego Inżyniera będą budowały swój wymarzony dom. A ponadto konkursy z cennymi nagrodami, bezpłatne katalogi z projektami domów i 80 wystawców z regionu.
 
Zapraszamy