Autobus energetyczny w Poznaniu

12/05/2017

EXPOPOWER Międzynarodowe Targi Energetyki to jedna z wielu imprezy które odbywać się będą równolegle w Poznaniu, w dniach 23-25 maja 2017 r., w ramach ENERGY FUTURE WEEK. Dzięki uprzejmości Organizatorów, będziemy tam na Was czekać z naszym Autobusem energetycznym.
 
Celem, który przyświeca całemu cyklowi wydarzeń dedykowanych branży energetycznej, jest otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii, wyznaczanie trendów dla Energetyki Europy Środkowowschodniej, wymiana międzynarodowych doświadczeń oraz inspirowanie krajowego sektora do rozwoju.
 
Od wielu lat, uczestnicy z Polski i zagranicy, wskazują, że Międzynarodowe Targi Energetyki, to doskonała szansa na nawiązywanie kontaktów biznesowych, nowe umowy, wymianę doświadczeń oraz inspirację do rozwoju. Targom towarzyszą branżowe konferencje i seminaria oraz Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER. W tym roku, mamy nadzieję, że kolejnym powodem do odwiedzenia imprezy będzie możliwość zwiedzenia ekspozycji Autobusu energetycznego oraz wymiana doświadczeń z jego ekspertami. W naszym laboratorium na kółkach, czeka na zwiedzających moc atrakcji związanych z najnowszymi trendami dotyczącymi efektywności energetycznej.
 
Udział w targach dla profesjonalnych zwiedzających jest bezpłatny (rejestracja na wydarzenie i pobranie bezpłatnego biletu na www.mtp24.pl)
 
Więcej informacji o targach na stronie www.expopower.pl
 
Serdecznie zapraszamy!